Forum Polacy w hrabstwie Dorset, UK Strona Główna Polacy w hrabstwie Dorset, UK
Polacy w hrabstwie Dorset, UK

FILECIARZE RYB/PRACOWNICY PRZETWORSTWA RYBNEGO ST IVES KORNW

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Polacy w hrabstwie Dorset, UK Strona Główna -> dam pracę / szukam pracy
Autor Wiadomość
Gosiastaffline

Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 14:33, 22 Lip 2013    Temat postu: FILECIARZE RYB/PRACOWNICY PRZETWORSTWA RYBNEGO ST IVES KORNW

Firma Staffline poszukuje doswiadczonych fileciarzy ryb/pracownikow przetworstwa rybnego do pracy w szanowanych zakaldach rybnych w St Ives (Kornwalia).

OPIS STANOWISKA: wykrawanie głów, patroszenie, filetowanie ryb

WYMAGANIA:
- Wykształcenie zawodowe mile widziane ( przemysł spożywczy lub pokrewne)
- Min. 2-4 sezony przepracowane w branży przetwórstwa rybnego
- Udokumentowana praca jako pracownik produkcji rybnej, rzeźnik lub wykrawacz
- Doświadczenie w pracy manualnej z nożem
- Doświadczenie w pracy na z linii: - makrela, dorsz, halibut itp.
- Mile widziane osoby, które pracowały wcześniej za granicąo
- komunikatywna znajomość j. angielskiego jako warunek konieczny

Oferujemy:
- kontrakty z mozliwosc stalego i stabilnego zatrudnienia (warunki angielskie)
- £7.00 na godzine na poczatek z mozliwoscia przejscia na wyzsza stawke po zdaniu testu z nozem
- duza liczba godzin – 45-50 godzin tygodniowo
- 28 dni płatnego urlopu rocznie

STALY KONTRAKT Z ZAKLADEM PO 12 TYGODNIACH PRZEPRACOWNYCH DLA STAFFLINE
W PIERWSZY DZIEN PRZECHODZI SIE TEST Z NOZEM!

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji w jezyku angielskim na adres: [link widoczny dla zalogowanych]

w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pn – piat w godz. 8:00 – 16:00 tel. 07855745487 lub 01159437860

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Polacy w hrabstwie Dorset, UK Strona Główna -> dam pracę / szukam pracy Wszystkie czasy w strefie GMT

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach