Forum Polacy w hrabstwie Dorset, UK Strona Główna Polacy w hrabstwie Dorset, UK
Polacy w hrabstwie Dorset, UK

Praca dla Pielegniarki/ Pielegniarza - Poole

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Polacy w hrabstwie Dorset, UK Strona Główna -> dam pracę / szukam pracy
Autor Wiadomość
peakstaff

Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 13:50, 13 Lut 2012    Temat postu: Praca dla Pielegniarki/ Pielegniarza - Poole

PIELĘGNIARKA, Poole - Dorset, Wielka Brytania

PeakStaff Recruitment dla swojego klienta –Care Home with Nursing - poszukuje kandydatów na stanowisko: PIELĘGNIARKA

Stanowisko: Pielęgniarka – Pełen etat

Czas pracy: 36 godzin tygodniowo, zmiany dzienne lub nocne, 12-to godzinne od 8-8 z możliwością pracy w nadgodzinach oraz płatne przerwy.
Ref: RGN/PL/02

Lokalizacja: Poole - Dorset – Wielka Brytania

Data rozpoczęcia pracy: Luty/Marzec 2012

Pracodawca: Care Home with Nursing

Wynagrodzenie: £15.00/godzinę

Wymagania: dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, rejestracja NMC, dyplom pielęgniarstwa. Wcześniejsze doświadczenie wymagane, jako że osoba bedzie odpowiedzialna za prace personelu na zmianie.

Obowiązki: dbanie i zapewnianie wysokich standardów opieki pielęgniarskiej rezydentom, współpraca z menadżerem domu opieki, nadzór oraz szkolenie osób zajmujących stanowisko care assistant/opiekun osób starszych, zapewnienie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia rezydentom, pisanie planów opieki, pomoc w ustalaniu grafików/dyżurów, administrowanie lekami, przekazywanie raportów do menadżera domu lub kierownika

Zainteresowane osoby ofertą pracy na stanowisko: Pielęgniarka/ Nurse proszone są o rejestracje na naszej stronie [link widoczny dla zalogowanych] oraz dołączenie aktualnego cv w j. angielskim wraz z kopią nmc karty.

KONTAKT:
T: +441454335860, +48 177850680
Email: [link widoczny dla zalogowanych]
W: [link widoczny dla zalogowanych]

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszenie następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Certyfikat 4329

Autor Wiadomość
topole100

Dołączył: 15 Lip 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pon 9:52, 18 Lip 2016    Temat postu:

Czy przed pracą odbędzie się szkolenie [link widoczny dla zalogowanych] i czy praca jest na stałą umowę? Dla mnie to bardzo istotne, w kontekście pracy za granicą.

Autor Wiadomość
ubot

Dołączył: 20 Lis 2016
Posty: 1

PostWysłany: Nie 11:10, 20 Lis 2016    Temat postu:

bhp na pewno jest tam wymagane Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Polacy w hrabstwie Dorset, UK Strona Główna -> dam pracę / szukam pracy Wszystkie czasy w strefie GMT

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach